Tytuł
Regionalny Konkurs Grantowy 2013
Oferta pozakonkursowa złożona przez Fundację „Nowa Przestrzeń Sztuki” z wnioskiem o dofinansowanie zadania pn. „Wystawa rzeźby artystycznej pt. „Turbina” autorstwa Adama Garnka z cyklu „Sztuka w Przestrzeni Publicznej”
Konkurs artystyczny "Moje marzenia"
2500 zł stypendium dla bibliotekarek w II edycji konkursu stypendialnego im. Olgi Rok
Dwa nowe konkursy z RPO
Konkurs EUROLIDER 2013
Oferta pozakonkursowa złożona przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kielcach z wnioskiem o dofinansowanie zadania pn. „Mieszkanie Treningowe jako forma samodzielnego funkcjonowania osób z upośledzeniem umysłowym”
Oferta Świętokrzyskiego Klubu „AMAZONKI”
Oferta Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu
Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu działań na rzecz ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w 2013 roku - II edycja
„Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”
Konkurs na opracowanie projektu graficznego platformy współpracy zagranicznej województwa świętokrzyskiego i logo projektu rozstrzygnięty
Konkurs na najlepsze praktyki w zakresie społecznej aktywizacji młodzieży
Oferta pozakonkursowa złożona przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kielcach z wnioskiem o dofinansowanie zadania pn. Lepsze Jutro- wspomaganie rozwoju psychoruchowego dzieci i młodzieży niepełnosprawnej”.
Konkurs Jednego Zdjęcia
Oferta złożona przez Świętokrzyski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kielcach z wnioskiem o dofinansowanie w trybie pozakonkursowym na realizację zadania pn. „Propagowanie honorowego krwiodawstwa wśród społeczeństwa woj. świętokrzyskiego"
Świętokrzyski Program Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów
Zaproszenie do konkursu na opracowanie projektu graficznego platformy współpracy zagranicznej województwa świętokrzyskiego i logo projektu
Oferta Stowarzyszenia Wiejskiego „Nasze Kobylany” - tryb pozakonkursowy
Oferta pozakonkursowa złożona przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Kielcach na realizację zadania pn. Wydanie tomiku wierszy autorstwa Karoliny Bugajskiej i Katarzyny Macios pt. „Powiązane Gesty”
Wyświetlanie 1 - 20 z 813 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 41